Muhteşem İkili Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in Yeni Filmlerinin İsmi Belli Oldu!

Muhteşem İkili Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in Yeni Filmlerinin İsmi Belli Oldu!

Sanat dünyasının sevilen ikilisi olan ve birlikte yaptıkları komedi filmleri ile herkesin sempatisini kazanan Murat Cemcir ve Ahmet Kural ikilisinin yeni filmlerinin adı belli oldu. Ahmet Kural, yeni filmlerinin senaryo taslağını kişisel Instagram hesabından paylaştı. Ahmet Kural’ın paylaşımına ilk beğeni ilişki yaşadığı ünlü sanatçı Sıla’dan geldi.

Ünlü Haberleri - 2017-06-29 17:38:15

Sanat dünyasının sevilen ikilisi olan ve birlikte yaptıkları komedi filmleri ile herkesin sempatisini kazanan Murat Cemcir ve Ahmet Kural ikilisinin yeni filmlerinin adı belli oldu. Ahmet Kural, yeni filmlerinin senaryo taslağını kişisel Instagram hesabından paylaştı.  Ahmet Kural’ın paylaşımına ilk beğeni ilişki yaşadığı ünlü sanatçı Sıla’dan geldi.

Yaptıkları komedi filmleri ile herkesi etkileyen ve binlerce kişinin beğenisini kazanan muhteşem ikili Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni filmlerinin ismi belli oldu. Daha önce Çalgı Çengi, Düğün Dernek gibi muhteşem komedi filmleri ile herkesi kırıp geçiren ikili aynı zamanda Kardeş Payı, İşler Güçler gibi televizyon dizilerine de imza attı. Ahmet Kural Murat Cemcir ile beyaz perdede sevenlerinin karşısına çıkacağı yeni filmlerinin ismini Instagram hesabından paylaşarak duyurdu.

‘AİLECEK ŞAŞKINIZ’

Ahmet Kural, muhteşem bir ikili olduğu Murat Cemcir ile rol alacağı yeni filmlerinin adını kendi sosyal medya hesabından paylaştı. Kural, ‘Ailecek Şaşkınız’ adlı filmin senaryosunun taslağını Instagram hesabından paylaşarak sevenlerine yeni filmlerinin ismini duyurmuş oldu. Kural’ın paylaşımına ilk beğeni sevgilisi Sıla’dan geldi. 

SENARYO SELÇUK AYDEMİR’İN KALEMİNDEN 

Yeni filmin senaryosunun diğer filmlerde olduğu gibi Selçuk Aydemir’in kaleminden çıktığı öğrenildi. Ahmet Kural’da geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasında Selçuk Aydemir’in yeni bir aile komedisi filmi üzerinde çalışmalarını sürdürdüğünü duyurmuştu.

 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER