Seda Sayan’dan Nihat Doğan’a Canlı Yayında Şok Soru! “Survivor’da Cinsellik Oluyor Mu?

Seda Sayan’dan Nihat Doğan’a Canlı Yayında Şok Soru! “Survivor’da Cinsellik Oluyor Mu?

Ünlü türkücü Nihat Doğan, 12 yıl önce boşandığı eşi Seda Sayan’ın programına canlı yayın konuğu olarak katıldı. Programda ise Seda Sayan, Nihat Doğan’a “Survivor’da cinsellik oluyor mu?” sorusunu sordu. İşte detaylar…

GÜNDEM - 2018-01-25 17:59:44

Ünlü türkücü Nihat Doğan, 12 yıl önce boşandığı eşi Seda Sayan’ın programına canlı yayın konuğu olarak katıldı. Programda ise Seda Sayan, Nihat Doğan’a  “Survivor’da cinsellik oluyor mu?” sorusunu sordu. İşte detaylar…

Ünlü türkücü Nihat Doğan, 12 yıl önce boşandığı eşi Seda Sayan’ın Show TV’de ki programının canlı yayın konuğu oldu. Program başlarken ise Seda Sayan ve Nihat Doğan’ın seçtiği şarkılar gözden kaçmadı. Seda Sayan “Bir gün aşklar biter” şarkısını söylerken, Nihat Doğan ise “O da can” şarkısını seslendirdi.

Programda ise Nihat Doğan eski eşi Seda Sayan’a birkaç espri yaptı ve ardından da Sayan’a iltifat etti. Seda Sayan’a hala daha eskisi kadar güzel olduğunu belirten Nihat Doğan, "Yıllardır susturdun beni, bugün konuşmaya geldim. Ne var ne yok hepsi bugün dökülecek. Hala aynısın vallahi, ilk gördüğüm gibisin. Sen dondurdun mu ne yaptın kendini? Beni dondurdu. 12 sene önce gördüm dondum, yine dondum, hala çok güzelsin." ifadelerini kullandı.

ŞOK EDEN SURVİVOR SORUSU

Programın ilerleyen dakikalarında ise Seda Sayan’dan Nihat Doğan’ı şok eden bir soru geldi. Sayan, "Survivor'da cinsellik oluyor mu?" sorusunu sordu. Nihat Doğan ise bu soruya  "Kadınlar erkek, erkekler kadın gibi oluyor. Cinsellik düşünmüyorsun" cevabını verdi. 
Haberin Kaynağı: Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com 

 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER