Murat Boz ve Aslı Enver Aşkında Ayrılık İddiaları Yeniden Gündemde

Murat Boz ve Aslı Enver çiftine 2017 yılı yaramadı

Murat Boz ve Aslı Enver Aşkında Ayrılık İddiaları Yeniden Gündemde
Murat Boz ve Aslı Enver Aşkında Ayrılık İddiaları Yeniden Gündemde

Murat Boz ve Aslı Enver çiftine 2017 yılı yaramadı. Birbirine çok yakıştırılan ve dillere desten bir aşk yaşayan çift hakkında geçtiğimiz günlerde ayrılık iddiaları gündeme gelmiş, çift bu iddialara sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla bu durumu yalanlamıştı. Ama bugün ayrılık iddiaları yeniden manşetlerde yer aldı. Aslı Enver ve Murat Boz aşkının artık çıkmaza girdiği iddia edildi.

Sevilen çift oyuncu Aslı Enver ve ünlü popçu Murat Boz hakkında ayrılık dedikoduları çıkmıştı. Çift Instagram'dan fotoğraf paylaşarak iddiaları yalanladı. Ancak çiftin yakın dostları iddiaları doğrulayarak Murat Boz'un ayrılmak istediğini söyledi.

MURAT BOZ AYRILMAK İSTİYOR

Aslı Enver'le Murat Boz'un 1 yıllık ilişkisi çıkmaza girdi. Boz, aşkı bitirmek isterken Enver ondan vazgeçemedi. Güzel oyuncu, 25 gün görüşmediği popçuyu ikna etse de çiftin dostları, 'Murat için bu aşk bitti' dedi.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞIM YAPTILAR

Yakışıklı popçu Murat Boz'la güzel oyuncu Aslı Enver'in aşkı, uzatmaları oynuyor. Gözde çift, ayrılık dedikodularına nokta koymak için geçtiğimiz gün aşk dolu paylaşımlar yapsa da işin 'aslı' hiç de öyle değil! Aşkları 2016'da rol aldıkları 'Kardeşim Benim' adlı filmin setinde başlayan ikili, artık yolun sonuna geldi. Sevgiler Günü'nü dahi ayrı geçiren ikilinin dost çevresinden alınan bilgiye göre çift, 25 günlük bir ayrılık süreci yaşadı.

ARTIK ESKİ HİSLERİ YOK

Ayrılık nedeni ise ne ihanet ne de şiddetli geçimsizlik. Ünlü çiftin ayrılığında Murat Boz'un Aslı Enver'e hislerinin bitmesi etkili oldu. Boz, Enver'le ayrılık kararı aldıktan sonra Dominik'e gitti.

BÜYÜK AŞK BİTECEK Mİ?

Bu sırada Aslı Enver ise yeni dizisinin çekimleriyle meşguldü. Güzel oyuncu, 25 gün Murat Boz'un kendini dinlemesine izin verdi. Çok sevdiği Boz'la ayrılmak istemeyen Aslı Enver, geçtiğimiz hafta ise yakışıklı popçuyu arayıp ondan aşklarına ikinci şans vermesini istedi. Aslı Enver'e aşkı bitse de güzel oyuncuyu arkadaş olarak çok seven Boz, bunu duyunca Enver'in kariyerini düşünüp ayrılığı askıya aldı. Ancak yine de Murat Boz'un çok yakın bir dostuna göre; bu ilişkinin sadece birkaç aylık ömrü kaldı.

aslı enver murat boz murat boz ve aslı enver ayrıldı mı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor 2018’de Büyük Kavga! Turabi ve Adem Arasında Neler  Yaşandı, Turabi ve Adem Diskalifiye Mi Oldu?
Survivor 2018’de Büyük Kavga! Turabi ve Adem Arasında Neler Yaşandı, Turabi ve Adem Diskalifiye Mi Oldu?
Survivor 2018 18 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı, Eleme Adayları Kimler Oldu?
Survivor 2018 18 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı, Eleme Adayları Kimler Oldu?