Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz Arasında Gerginlik Tırmanıyor

Türkiye’nin ünlü komedyenleri arasında gerginlik büyüyor

Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz Arasında Gerginlik Tırmanıyor
Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz Arasında Gerginlik Tırmanıyor

Türkiye’nin ünlü komedyenleri arasında gerginlik büyüyor. Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar arasında Cem Yılmaz’ın sosyal medya hesabından "senin başarın geçici" der gibi attığı bir Tweet yüzünden başlayan gerginlik hızla tırmanıyor. Cem Yılmaz’ın paylaşımına Şahan Gökbakar’dan yanıt geldi. Şahan Gökbakar, filminin rekorunu Instagram'dan paylaşıp "Çalış senin de olur" notunu düşerek, Cem Yılmaz’a gönderme yaptı.

Recep İvedik serisinin son filmi ile yine gişeleri alt üst eden Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz’a sosyal medya hesabından gönderme yaptı. Daha önce Cem Yılmaz, Twitter hesabından Şahan Gökbakar’ı hedef alan bir Tweet atmış, " senin başarın geçici" der gibi konuşmuştu. Bu duruma bir süredir sessiz kalan Şahan Gökbakar ise Recep İvedik’in gişedeki başarısının ardından sosyal medya hesabından kırdığı rekorun fotoğrafını paylaşarak Cem Yılmaz’a cevap verdi.

CEM YILMAZ FİTİLİ ATEŞLEMİŞTİ

Cem Yılmaz, Twitter hesabından "Bugün G.O.R.A televizyondaymış! 2030'da ne izleyeceğimiz belli... Ona göre yapıyoruz" diye Tweet attı. Akıllara "Şahan Gökbakar'a gönderme mi yapıyor" sorusu geldi. Yılmaz, adeta "benim yaptığım filmlerin başarısı kalıcı" der gibiydi.

ŞAHAN’DA RECEP İVEDİK’İN BAŞARISI İLE YANT VERDİ

Şahan Gökbakar, eleştirilere yanıt niteliğinde kırdığı rekorun fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafın altına da "Nazar etme ne olur çalış senin de olur" notunu düşerek Cem Yılmaz'a cevap verdi.

cem yılmaz gerginlik gora recep ivedik şahan gökbakar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şahan Gökbakar Bomba Gibi Geliyor!
Şahan Gökbakar Bomba Gibi Geliyor! "Kayhan" Filmi Vizyon Tarihi Belli Oldu
Onur Saylak’tan Beyaz Perdeyi Sallayacak Yapım! “Daha” Filmi Oyuncuları ve Konusu
Onur Saylak’tan Beyaz Perdeyi Sallayacak Yapım! “Daha” Filmi Oyuncuları ve Konusu